lietuviškai | english
Rėmėjai | Istorija | Ankstesnės programos | Vaizdai | Kontaktai
banchetto musicale

Rugsėjo 18 d., 15 val.
Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje, Savičiaus g. 15, Vilniuje

Mergelės Marijos giesmė
Edukacinis renginys vaikams ir visai šeimai

In campo aperto, vadovė Beatričė Baltrušaitytė (Lietuva)
Viktorija Silenkovaitė, Beatričė Baltrušaitytė, Roberta Daugėlaitė, Emilė Ribokaitė, Milda Vitkutė

Indrė Kučinskaitė – išilginės fleitos, kornetas


„Mergelės Marijos giesmė“ – tai biblinis muzikinis pasakojimas apie Švč. Mergelės Marijos gyvenimą, kupiną meilės ir išminties. Kodėl Marija laikoma Dievo Motina? Kodėl jai buvo statomos didingiausios katedros, kuriami gražiausi muzikos kūriniai, o dailininkai ir šiandien tapo nuostabiausius Marijos paveikslus? Ar tikrai Marijos paveikslai yra stebuklingi, ir kodėl žmonės nukeliauja tūkstančius kilometrų į šventas Marijos vietas ir jai meldžiasi?
Šioje programoje skambės viduramžių muzikos kūriniai – grigališkasis choralas, kūriniai Švč. Mergelės Marijos iškilmėms, daugiabalsė viduramžių muzika iš Las Huelgas ir Montserrat vienuolynų Ispanijoje.
Ansamblis „In campo aperto“ nuolat tobulinasi atlikdamas viduramžių muziką – dalyvauja Jaan-Eik Tulve (Estija) ir Dominique Vellard‘o (Prancūzija) meistriškumo kursuose, rengia edukacines ir koncertines programas, dalyvauja sakralinės ir šiuolaikinės muzikos festivaliuose Lietuvoje ir svetur.

Programos parengimą remia Lietuvos kultūros taryba

Į koncertą įėjimas nemokamas, reikalinga išankstinė registracija© 2021 Banchetto Musicale . Imprint . WebDesign: Mathias Lim und Partner